Folder ANUNTURI DE ANGAJARE

Tehnician simulatoare medicale
Medical Simulator Projects este prima companie
de profil din Romania, care a înțeles nevoile de bază
ale personalului medical pentru furnizarea serviciilor
de calitate din sistemul sanitar și are ca scop principal
informarea, instruirea și evaluarea personalului
medical cu ajutorul echipamentelor și simulatoarelor
medicale de ultimă generație.
Postul constă în realizarea activităților de
întreținere, montaj, instalare și service a
echipamentelor din portofoliul departamentului
vânzări, comercializate clienților.
Principalele responsabilități:
• realizează lucrări de instalare, montaj,
punere în funcțiune și service pentru
echipamentele de simulare din portofoliul
companiei;
• realizează instructajul personalului
beneficiar ce urmează să utilizeze
echipamentul livrat și pus în funcțiune de
către firmă;
• menține permanent relația cu clienții;
• participă activ la organizarea congreselor,
simpozioanelor, workshop-urilor,
exercițiilor, prezentărilor, seminariilor și
cursurilor de specialitate.

Cerințe:
• studii superioare tehnice;
• cunoștințe de operare PC (Word, Excel,
Power Point);
• cunoașterea limbii engleze scris/vorbit;
• excelente abilități de comunicare;
• lucru în echipă;
• perseverență, corectitudine, implicare;
• dinamism, flexibilitate, adaptabilitate;
• permis de conducere auto categoria B;
• disponibilitate pentru deplasări frecvente –
până la 80% din timp.

Ofertă (bonusuri, beneficii):
• training-uri de produs în țară și în străinatate;
• mașină și telefon de serviciu.

* Dacă doriți să vă alăturați echipei noastre,
vă rugăm să transmiteți
un CV actualizat la adresa de e-mail:
resurseumane@medicalsimulator.ro
Telefon contact - 0727 739 657